Дитячий, що замок-блокує BSL для пластикових вікон

Дитячий, що замок-блокує BSL для пластикових вікон
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 106476420
 
 

Опис Дитячий, що замок-блокує BSL для пластикових вікон

Baby Safe Lock украй простий в монтажі і використанні, він не вимагає заміну яких-небудь елементів віконної фурнітури. Він забезпечує ряд наступних переваг :

  • можливість установки на будь-якому вікні – усі типи металопластикових і дерев'яних вікон, незалежно від їх конфігурації;
  • передбачає блокування тільки відкриття вікна, залишаючи можливість залишити його на провітрювання;
  • простий монтаж – не вимагає залучення професійної допомоги;
  • компактні розміри, естетичний зовнішній вигляд – замок не порушує загальний стиль в інтер'єрі або оформленні простору вікна.

Дитячий замок на вікна

Baby Safe Lock актуальний не лише в побутових умовах – він може служити надійним захисним пристроєм в комерційних приміщеннях і приміщеннях громадського призначення. Об'єкти ресторанно-готельного сектора, а також приміщення в медичних установах, освітніх центрах, дитячих садах і пансіонатах стають місцями установки захисних замків Baby Safe Lock. Скрізь, де з різних причин може виникати необхідність в додатковій безпеці, Baby Safe Lock буде оптимальним рішенням.

Baby Safety Lock : як зробити своє житло ще комфортніше і безпечніше
Будинок – це наша особиста зона абсолютного комфорту. Безумовно, комфорт у будинку – цей збиральний вираз, в який кожен вкладає свій набір понять, проте, напевно, поняття безпеки є присутнім в нім у усіх. Приходячи до себе додому, ми бажаємо бути в максимальній безпеці, тому прагнемо максимально узабезпечити умови життя. Особливо важливе поняття безпеки у будинку, коли в сім'ї підростають діти – готовність віддати все за захист дітей знайома будь-яким батькам. Віддавати все не треба, особливо якщо йдеться про благоустрій вікна як основної зони ризику, треба просто скористатися Baby Safe Lock. Це блокує відкривання замку, що запобігає можливості розкрити вікно.

Замки BSL – це інструмент для додаткової безпеки у будинку. Прості в монтажі і експлуатації замки дозволять швидко, але якісно організувати додатковий захист в процесі користування вікном. Так концепція застосування «Бейби Сейф Лок» полягає в трьох словах: надійно, швидко, просто.

Чому захисні замки на вікна BSL ідеально підходять для будинку:

Вони універсальні. Їх можна встановити абсолютно на будь-яку наявну пвх-конструкцию.
Вони мають малі габарити і скромний дизайн. Установка Baby Safe Lock не порушить цілісності дизайну інтер'єру.
Вони украй прості в монтажі. Встановити замок можна без спеціальних знань і устаткування.
Вони доступні за ціною. BSL може собі дозволити сім'я з будь-яким достатком.
Поставивши замки BSL, можна бути абсолютно спокійним за умови користування вікном. Зосередьтеся на своєму бізнес-проекті або домашніх справах, поки Ваша дитина грає в іншій кімнаті. Тепер не треба ходити по п'ятах за Вашими непосидьками!

Ідеальний захист на вікна — блокують BSL

Висока конкуренція у сфері готельного бізнесу і в області охорони здоров'я примушує сучасних керівників проявляти увагу до найдрібніших деталей. Окрім високого рівня обслуговування і затишної обстановки, необхідно забезпечити безпеку людей, що мешкають в готелі або знаходяться на лікуванні в госпіталі. Той, що блокує відкривання є відмінним пристроєм, призначеним забезпечити безпеку в приміщеннях будь-якого типу.

Багатофункціональні, що блокують на вікна рекомендується використати в усіх місцях, де пред'являються підвищені вимоги до безпеки: загальноосвітніх установах, лікарнях, готелях. Пристрій дозволяє блокувати поворотну функцію і надає можливість провітрювати приміщення. Щоб відкрити вікно, необхідно просто відкрити замок ключем і висунути шпінгалет.

Блокує відкривання вікна :

  • забезпечує безпеку дітей і дорослих, не допускаючи їх випадання з вікон;
  • служить для протидії злому дверних і віконних конструкцій.
  • Блокуючий замок Baby safe lоck — запорука безпеки учнів

Найсуворіші заходи безпеки повинні застосовуватися в установах освіти. Дітям властиві рухливість, цікавість і зневага правилами поведінки. Тому захист на вікна від дітей дасть повну упевненість педагогам і батькам в тому, що ніяка дитина не зможе звідти випасти. Школярі і студенти, що так люблять посидіти на підвіконнях, за усього свого бажання не зможуть відкрити вікно, закрите на дитячий накладний замок.

Захист від падіння в установах охорони здоров'я

Нелегке завдання досягти балансу між здоров'ям пацієнтів і забезпеченням їм комфортних умов коштує перед лікарнями. Сумна статистика випадання з вікон хворих з нестійкою психікою, престарілих або просто необережних людей примушує замислитися про їх захист від нещасного випадку. Фіксатор відкривання вікна, встановлений в госпіталях, будинках престарілих і дитячих лікарнях, дозволить обмежити ширину відкривання стулок і зведе ризик випадання до мінімуму.

Доведено статистикою: власники готелів і керівники освітніх установ можуть звести до мінімуму ризик випадання людей з вікна. Фіксатор на вікна гарантує високий рівень захисту.

Ті, що блокують також стануть прекрасним захистом при несанкціонованому проникненні в приміщення.

Ті, що блокують на вікна можуть встановлюватися на вікнах будь-якого типу і матеріалу — металі, пластиці, дереві. Багатофункціональний обмежувач дуже простий в установці і не вимагає виклику майстра.

Інструкція кріплення (монтажу) блокуючого замку :

Блокуючий замок BSL є нескладним механізмом, що становить з трьох частин :

Основна частина замку з циліндричною частиною і ключем (рис.1-А);
Частина (замочна) у відповідь замку (мал. 3-В);
3. Підкладка під частину у відповідь замку (встановлюється залежно від віконного профілю) (мал. 3-Б).
Також в комплект входять: 2 фірмові ключі; 2 самореза 4*45 мм, 2 самореза 4*25 мм, 1 грифель для нанесення відміток. 

Установка блокуючого замку BSL :

Установка блокуючого замку

В першу чергу встановлюється основна частина замку (1) в нижню частину стулки (частині вікна, що відкривається) на протилежній стороні від петель (рис.1-Б). Так, основна частина прикручується при відкритому вікні двома універсальними саморезами 4*45 мм (рис.1-В) через спеціально відфрезеровані отвори в замку (див. схему на мал. 1). Слід звернув увага, що цю частину замку необхідно встановлювати потайним отвором для самореза вниз; 

Після того, як встановили основну частину на стулку — прикриваємо частину вікна (стулку), що відкривається, в закрите положення і через подовжні отвори в замку (рис.2-А) намічаємо грифелем (мал. 2-Б) місце для кріплення на рамі частини у відповідь замку (див. схему на мал. 2). 

Після цього відкриваємо стулку вікна і прикручуємо частину у відповідь (мал.3-В) двома універсальними саморезами 4*25 (мал. 3-Г), в намічене заздалегідь місце кріплення (мал. 3-А) безпосередньо: на раму віконного виробу (див. схему на мал. 3). Частина у відповідь має симетричну форму, тому її розміщення не має принципового значення; 

Залежно від профільної системи вікна (металопластикове або дерев'яне вікно) підкладаємо підкладку частини у відповідь між рамою і частиною самою у відповідь (мал. 3-Б). 

Після виконання вказаних інструкцій, замок готовий до використання: закриваємо стулку, завдяки чому два складники замку входять в зачеплення, і поворотом ключа Ви блокуєте відкривання замку. Тим самим вікно неможливо відкрити в горизонтальному положенні, але не перешкоджає відкриттю вікна в провітрюваний режим. 

А так само викачати інструкцію можна тут  http://dver-daniloff.com/promo _ docs

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ "Панорама 2000" - купити бронедвері від виробника, оптом кріплення, верстати ЧПУ Біла Церква
(основний офіс)

09100, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Гайок, будинок 266
  • +38 (096) 38385XX

Каталог товарів

Сайти

ТОВ "ПАНОРАМА-2000", ТОВ "Індустріальний дизайн"

ТОВ "ПАНОРАМА-2000", ТОВ "Індустріальний дизайн"

 
 

Новини компанії

Оновлення асортименту товарів в компанії "Панорама 2000"
05 травня 2017 в 08:54

Увага! У ТОВ "Панорама 2000" оновлення асортименту. До вашої уваги: Величезний вибір прикріплювального обладнання: болти, гайки, кільця, шурупи, цвяхи, монтажні стрічки, біти тощо. Електроінструменти: дрел, заточувальні…

 
Доступний захист на вікна від дітей - купити Baby Safe Lock зі знижкою!
20 січня 2017 в 14:21

Із блокаторами Baby Safe Lock в безпеці буде не тільки ваша дитина, але і весь будинок! Наші блокувальні замки - це оптимальний захист на вікна від дітей, купити які саме зараз Ви зможете зі знижкою в розмірі 20%! Поспішайте…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create